STARY STER II GRA MIEJSKA

Gra rozpoczyna się 28 lipca 2018 r. w godzinach 9.00-12.00. Wstęp wolny.
Dla uczestników przewidziane są nagrody.
Miejsce startu gry znajduje się przed siedzibą Żeglugi Szczecińskiej (od strony Odry) przy ul. Jana z Kolna 7.

28 lipca uczestnicy gry mogą przy instalacji uzyskać pomoc wolontariuszy RODM.
W późniejszym okresie będzie można pobrać grę automatycznie.


Warunkiem wzięcia udziału w grze miejskiej jest posiadanie smartfona z GPS. Przejście trasy gry miejskiej o długości ok. 2,9 km, powinno zająć ok. 2 godzin.
Podczas interesującej zabawy uczestnicy poznają obiekty i miejsca w Szczecinie związane z gospodarką morską, morzem. i żeglarstwem.
Gra miejska jest to gra wykorzystująca przestrzeń miejską jako istotny element rozgrywki. Takie gry łączą w sobie cechy flash mobów, happeningów ulicznych oraz gier komputerowych, RPG i podchodów.
Gra skierowana jest do wszystkich chętnych, bez ograniczeń wiekowych.  Gra odbędzie się niezależnie od warunków pogodowych.

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Szczecinie
Al. Wojska Polskiego 63, 70-476 Szczecin
Tel. 91 817 33 73

Projekt współfinansowany przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej.

Niezbędne pliki do pobrania:

  1. Scenariusz gry Stary Ster 
  2. Instrukcja instalacji i konfiguracji aplikacji WhereYouGo for Android – plik Instalowanie na telefonie lub tablecie z Androidem oprogramowania do rozgrywania scenariuszy Wherigo.pdf, dodatek do instrukcji – plik Dodatek-do-instrukcji.pdf oraz sam plik .apk aplikacji WhereYouGo for Android do zainstalowania na smartfonie – plik whereyougo-0.9.3-signed.apk
  3. Instrukcja uruchamiania scenariusza i posługiwania się nim – plik Uruchamianie scenariusza Wherigo i posługiwanie się nim.pdf.

Komentowanie jest wyłączone